Netlanguages Internet Üzerinden İngilizce
Kurslarına  Hoşgeldiniz
Proje Hakkında
Bu sistem, teknolojinin olanaklarını kullanarak sınıf kurslarına gitmeye vakti olmayan öğrenci ve yetişkinlerin zamanı ve mekânı sınırlamadan İngilizce öğrenmelerine fırsat tanır. Kullanıcılar evde, okulda, iş yerlerinde internet aracılığıyla bilgisayar, tablet veya cep telefonlarından kursları takip edebilir, İngilizce seviyelerini geliştirebilir, iletişim kurma becerilerini artırabilirler.
Kurslar Hakkında
Internette çok sayıda İngilizce öğrenmeye yönelik kaynaklar mevcuttur. Bunların büyük bölümü ücretsiz olarak sunulan ancak yararları ortaya konulmamış ve bir kurs mantığından uzaktır. Kurs niteliğine sahip ve uzun yıllar süren deneyimlerle ortaya konulmuş çalışmalar ücretli olarak sunulmaktadır. Kurslarımız, International House kökenli öğretmenler tarafından hazırlanmış; Aston Üniversitesi’nde onaylanmış ve yabancı dil öğreniminde etkili bir yöntem olduğu dünya çapında kabul görmüştür.
Projenin Avantajları
20 Yıldır uygulanan, kalitesi onaylanmış Internet üzerinden İngilizce kurs programına, katılımcıların çok avantajlı fiyatlarla erişmesi sağlanacaktır.
Projenin Uygulama Süreçleri
Proje, doğrudan kurum aracılığı ile yönetilebilir. Kursa katılmak isteyen katılımcılar kurum tarafından tespit edilir. Firmamız, kursa giriş şifrelerini kuruma iletir. Personel almış olduğu şifreleri kullanarak Internet üzerinden kurslara erişim sağlar. Teknik ve eğitim desteği kullanım dönemi boyunca firmamız tarafından verilecektir.
Alternatif olarak kurum proje duyurusunu tüm personele yapar. Kursa katılmak isteyen katılımcılar firmamıza başvuruda bulunur. Firmamız, kursa giriş şifrelerini ücretini ödeyen personele tek tek iletir. Personel almış olduğu şifreleri kullanarak Internet üzerinden kurslara erişim sağlar. Teknik ve eğitim desteği kullanım dönemi boyunca firmamız tarafından verilecektir.
 

KURSLAR